Golvlampa Nordlux OmariVit
Rek. pris 1 449 kr
1 269 kr
1 159 krSänkt pris!Spara 110 kr
Vald variant
Färg:
Vit

Omari
Vit
1 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Omari har lätta, rena och enkla nordiska linjer. Den här minimalistiska och strömlinjeformade golvlampan har en tänd/släck-touchkontakt och dimmer. Placera den i ett mysigt hörn eller på någon annan plats där du behöver ett funktionellt ljus som är lätt att justera efter dina behov.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Omari har lätta, rena och enkla nordiska linjer. Den här minimalistiska och strömlinjeformade golvlampan har en tänd/släck-touchkontakt och dimmer. Placera den i ett mysigt hörn eller på någon annan plats där du behöver ett funktionellt ljus som är lätt att justera efter dina behov.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2112254001 |
| Effekt/prestanda | 3,2 W |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Typ | Golvlampa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 206 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 1410 mm |
| Effekt | 3,2 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,44 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Serie | Omari |
| Sockel | LED Modul |
| EAN-nr | 5704924005466 |





