Golvlampa Sunwind 54090Svart
829 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvlampa från Sunwind med snygg tidlös design och fastmonerad LED-glödlampa. Beräknad livslängd 30000 timmar. Lampan är avsedd för 12V-uttag vilket gör att den funkar bra i t.e.x husbilen eller andra ställen där du inte har et vanligt 230V-uttag.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Golvlampa från Sunwind med snygg tidlös design och fastmonerad LED-glödlampa. Beräknad livslängd 30000 timmar. Lampan är avsedd för 12V-uttag vilket gör att den funkar bra i t.e.x husbilen eller andra ställen där du inte har et vanligt 230V-uttag.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 540906 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 340 mm |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Design |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Spänning | 12 V |
| Höjd | 1350 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7028640054248 |
