Golvlampa Venture Home Bagasi
fr.252 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bagasi golvlampa från Venture Home är en hög golvlampa med en flexibel arm i en elegant och modern design. Den flexibla armen går att vinkla och är perfekt att använda som punktbelysning. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bagasi golvlampa från Venture Home är en hög golvlampa med en flexibel arm i en elegant och modern design. Den flexibla armen går att vinkla och är perfekt att använda som punktbelysning. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Recensioner
Draga MVerifierad köpare
för 2 år sedanFint och bra kvalitet, men låter lite ner är på.zzzzzzz
Mats HVerifierad köpare
för 2 år sedanEn stabil och bra lampa både till vanlig belysning eller vid läsande av en bok eller hantverkande
Noel GVerifierad köpare
för 2 år sedanDet kanske var jag som tittade slarvigt men jag trodde ”trattarna” var av glas. Nu var dom av plast och det ger en…ja plastigare känsla.
+ Snygg på håll…
- Plastig känsla
Håkan BVerifierad köpare
för 2 år sedanDuger gott som jag har tänkt
+ Lyser som den ska
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Vit/Svart, Grå/Vit/Svart, Vit/Svart |
| Bredd | 245 mm |
| Diameter | 245 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Ja - enklare |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 245 mm |
| Höjd | 1780 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/PVC |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
