Hängande Dekoration Star Trading Shape 38 cmSilver
Rek. pris 259 kr
224 kr
180 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Nickel
LED-lampaLED-lampa Star Trading E27 G95 Outdoor Lighting
94 kr
Shape 38 cm
Silver
180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Hängande dekoration från Star Trading. En härlig dekoration att inreda med i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 707-41 |
| Färg | Nickel |
| Bredd | 200 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 380 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,4 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Shape |
| Djup | 45 mm |
| EAN-nr | 7391482034830 |

