Inbyggnadsram SG ARMATUREN Sense 600x600
1 050 kr
720 krSpara 31 %Kampanj

Sense 600x600
720 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-25
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Inbyggnadsram till Sense 600x600mm. Anpassad för gipstak och Troldekt.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7019569 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 640 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 640 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8249045006 |
| Material | Stål |
| Serie | Sense |
| Produkttyp | Infällnadsram |
| EAN-nr | 5703821178815 |

