Kupa Ifö Electric Stallglas Blank Opal 84,5 mm
405 kr
Se priset!

Stallglas Blank Opal 84,5 mm
405 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Kupa Stallglas blank opal från Ifö Electric.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 16135 |
| Färg | Transparent |
| Diameter | 100 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 16135 |
| Material | Glas |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Typ | Kupa |
| Höjd | 160 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Vikt | 0,34 kg |
| EAN-nr | 7312900161358 |

