Lampfot Star Trading Nobel E27
Rek. pris 309 kr
fr.179 kr
Se priset!
Välj variant

Nobel E27
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Modern lampfot med en båge. Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla för ett modernt utseende.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing |
| Bredd | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Nobel |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Lampfot |
| Vikt | 0,8 kg |



