Lampfot Star Trading TINY 7x10 cm
Rek. pris 269 kr
fr.209 kr
Välj variant

TINY 7x10 cm
209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Elegant lampfot i metall med E14 sockel. Höjden på lampfoten är 10 cm.
Kombinera lampfoten med en snygg ljuskälla för ett elegant intryck. Gör sig bra tillsammans med den mindre storleken av samma modell, placera på bord eller i ett fönster.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Guld, Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Sockel | E14 |
| Typ | LampfotE14 |
| Material | Metall/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 100 mm |
| Vikt | 0,366 kg |
| Kabellängd | 180 m |
| Serie | TINY |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Djup | 0 mm |

