Lamphållarring Ifö Electric Glaserad
59 kr
Se priset!

Glaserad
59 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Lamphållarring glaserad E27 för fotlamphållare 52709.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7903523 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 30 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 50 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | E27 FÖR 52709, 52711 |
| Material | Porslin |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Lamphållarring |
| Vikt | 0,05 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905175527 |

