LED-armatur Beslag Design Pendy DIM
Rek. pris 6 299 kr
fr.4 086 kr
Se priset!
Välj variant

Pendy DIM
4 086 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-armatur Beslag Design Pendy DIM är en armatur för hängande installation från tak. Armaturen ger varje rum en unik stil och drar blickarna till sig, vare sig det är ovanför matbordet eller skrivbordet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
LED-armatur Beslag Design Pendy DIM är en armatur för hängande installation från tak. Armaturen ger varje rum en unik stil och drar blickarna till sig, vare sig det är ovanför matbordet eller skrivbordet.
Denna LED-armatur är komplett med dimbart drivdon.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Effekt/prestanda | 16,8, 22,6 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A++ |
| Typ | LED-armatur |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Plast |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2900 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 42 mm |
| Ljusflöde | 70 lumen |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 0,5 mm |
| Längd | 900, 1200 mm |
| Effekt | 16,8, 22,6 W |
| Vikt | 1,5, 1,35 kg |

