LED-Panel Westal WLP Sweep med Drivdon Infälld
2 977 kr

WLP Sweep med Drivdon Infälld
2 977 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-Panel WLP Sweep med Drivdon Infälld från Westal är en infälld LED-panel i vitlackerad aluminium. Denna panel ger ett direkt ljus i mitten på armaturen och indirekt ljus längst sidorna som sveper ut längst hela armaturen. Detta leder till en väl avbländad armatur (UGR<19). Den levereras med ett separat DALI-drivdon som är anslutet via snabbkontakt. Panelen passar som allmänbelysning i offentliga miljöer.
Varumärke
WestalBeskrivning
LED-Panel WLP Sweep med Drivdon Infälld från Westal är en infälld LED-panel i vitlackerad aluminium. Denna panel ger ett direkt ljus i mitten på armaturen och indirekt ljus längst sidorna som sveper ut längst hela armaturen. Detta leder till en väl avbländad armatur (UGR<19). Den levereras med ett separat DALI-drivdon som är anslutet via snabbkontakt. Panelen passar som allmänbelysning i offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7015334 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 595 mm |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Anslutning | Drivdon exkl sladdställ |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 595 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Material | Aluminium |
| Serie | WLP |
| Produkttyp | Ledpanel |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7393048707301 |

