Linfäste Ifö Electric för Modul 57
177 kr

för Modul 57
177 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Linfäste till sockel gänga 84,5 mm IP54.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7503019 |
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52600 |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Tillbehör |
| EAN-nr | 7312905260001 |


