Monteringsplåt Ifö Electric E27 Sensor
1 825 kr
1 525 krSpara 16 %Kampanj

E27 Sensor
1 525 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Monteringsplåt 185,5 mm E27 20W Sensor.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7902543 |
| Färg | Silver |
| Diameter | 185,5 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8263 |
| Material | Stål |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Monteringsplåt |
| Sensor | Ja |

