Nattlampa Star Trading Functional 357-15 Sensorstyrd LED-Lampa
Rek. pris 209 kr
164 kr
Se priset!

Functional 357-15 Sensorstyrd LED-Lampa
164 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nattlampa i LED med rörelse- och skymningssensor. Lampan har Motion-läge som lyser upp fullt när någon närmar sig och omgivningen är mörk. Ställer man lampan i Dusk/Dawn-läge lyser lampan med svagt sken då omgivningen är mörk. Endast för inomhusbruk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Nattlampa i LED med rörelse- och skymningssensor. Lampan har Motion-läge som lyser upp fullt när någon närmar sig och omgivningen är mörk. Ställer man lampan i Dusk/Dawn-läge lyser lampan med svagt sken då omgivningen är mörk. Endast för inomhusbruk.
Denna sensorstyrda nattlampa från Star Trading är ett utmärkt komplement till ditt hem. Den kan placeras i hallen, köket eller barnrummet för att ge ett mjukt, behagligt ljus under nattens mörka timmar. Med sin inbyggda sensor reagerar lampan på rörelse och tänds automatiskt, vilket gör den till en praktisk lösning för att undvika att snubbla på nattliga vandringar. Dessutom är lampan energieffektiv med en effekt på endast 0,9W, vilket bidrar till en lägre elräkning. Lampan är inte dimbar, vilket gör att den ger ett konstant ljusflöde på 20 lumen. Med sin lätta vikt på endast 0,0755 kg och kompakta storlek är den enkel att placera där den behövs mest.
Fördelar: Nattlampa Star Trading Functional 357-15 Sensorstyrd LED-Lampa
- Energisnål med 0,9W effekt
- Lättviktig och kompakt design
- Inbyggd sensor för automatisk belysning
Fördelar: Nattlampa Star Trading Functional 357-15 Sensorstyrd LED-Lampa
- Energisnål med 0,9W effekt
- Lättviktig och kompakt design
- Inbyggd sensor för automatisk belysning
Recensioner
Torsten TVerifierad köpare
för 1 vecka sedanHar tidigare erfarenhet av produkten och är mycket nöjd
+ Fungerar som beskrivningen anger.
LenaVerifierad köpare
för 3 månader sedanNågot av det bästa jag köpt. Underlättar enormt när man behöver gå upp och inte vill tända ljuset.
+ Dekorativ och funktionell
- Ingen
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-15 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 58 mm |
| Sockel | EUR |
| Effekt | 0,9 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 64 mm |
| Höjd | 114 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Effekt/prestanda | 0,9 W |
| Serie | Functiol |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Nattlampa |
| Vikt | 755 kg |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 20 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482039163 |





