Nattlampa Star Trading LED Functional 357-11
Rek. pris 69 kr
63 kr
Se priset!

LED Functional 357-11
63 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nattlampa med skymningssensor som tänder automatiskt när det blir mörkt. Enkel att bara plugga in i ett eluttag.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Nattlampa med skymningssensor som tänder automatiskt när det blir mörkt. Enkel att bara plugga in i ett eluttag.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-11 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 75 mm |
| Sockel | EUR |
| Effekt | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 63 mm |
| Höjd | 114 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Serie | Functiol |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Nattlampa |
| Vikt | 0,054 kg |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 5 lumen |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7391482357113 |



