Nattlampa Star Trading LED Functional 357-17
Rek. pris 79 kr
69 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
LED Functional 357-17
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rund LED-puck från Star Trading. Perfekt för garderober, förråd och andra mörka vrår där man behöver en liten extra ljuspunkt. Inbyggd push-funktion: för att tända lampan trycker man bara mitt på den. Lampan fästs med hjälp av den självhäftande tejpen på baksidan. Drivs av 3 stycken AAA-batterier.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Rund LED-puck från Star Trading. Perfekt för garderober, förråd och andra mörka vrår där man behöver en liten extra ljuspunkt. Inbyggd push-funktion: för att tända lampan trycker man bara mitt på den. Lampan fästs med hjälp av den självhäftande tejpen på baksidan. Drivs av 3 stycken AAA-batterier.
OBS! Batterier medföljer ej.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 357-17 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 69 mm |
| Effekt | 0,57 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 125 mA |
| Djup | 69 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Effekt/prestanda | 0,57 W |
| Serie | Functiol |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Nattlampa |
| Vikt | 0,00335 kg |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 36 lumen |
| EAN-nr | 7391482039217 |




