Pendel Ifö Electric Klack 4-packVit
Rek. pris 421 kr/frp
419 kr/frp
349 kr/frpSpara 17 %Kampanj19 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Vit

Klack 4-pack
Vit
349 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klack pendel utan kabel 4-pack IP20, E27, med avlastare.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 51805 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 50 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 68 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,2 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51805 |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Typ | Pendlad armatur |
| EAN-nr | 7312905280504 |

