Pendel Ifö Electric Klack Med Kopplingsplint & Takkopp
fr.437 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Klack Med Kopplingsplint & Takkopp
437 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Porslinspendel Klack finns med svart eller vit sockelglasyr och valmöjligheterna svart eller vit kabel. Två meter kabel med kopplingsplint och takkopp i plast.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Porslinspendel Klack finns med svart eller vit sockelglasyr och valmöjligheterna svart eller vit kabel. Två meter kabel med kopplingsplint och takkopp i plast.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Svart, Vit |
| Diameter | 50 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 68 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Pendlad armatur |
| Vikt | 0,3 kg |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5180508010, 5180508616 |
