Pendel Ifö Electric Smycka
Rek. pris 1 604 kr
fr.1 257 kr
Se priset!
Välj variant

Smycka
1 257 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smycka pendel utan glas. Kombinera din Smycka pendel med den kupa du önskar. Levereras med två meter kabel och takkopp i porslin med kopplingsplint och krokupphäng.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Smycka pendel utan glas. Kombinera din Smycka pendel med den kupa du önskar. Levereras med två meter kabel och takkopp i porslin med kopplingsplint och krokupphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Svart, Svart/Vit, Vit, Vit/Svart |
| Diameter | 90 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 44 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51803 |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Pendlad armatur |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 2 m |
| Vikt | 1, 0,65 kg |
