Plafond Hide-A-Lite Moon Slim Bluetooth EM 380
Rek. pris 6 642 kr
4 555 kr
Se priset!

Moon Slim Bluetooth EM 380
4 555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Moon Slim Bluetooth EM 380. Microvågssensor, Bluetooth. Nödljus 1,5h
Lågbyggande LED-plafond i slimmat utförande med ett behagligt uppljus som jämnar ut kontrasten mot tak eller vägg. Valbar färgtemperatur via DIP-Switch ColourTemp 3000K eller 4000K. Lättinstallerad armatur i IP44 med lång livslängd och högt ljusflöde som levereras komplett med inbyggt drivdon, välj mellan en mängd olika styrningsalternativ, finns även med nödljusdrift. Färdiga skruvhål som passar över takdosa, två ingångar i botten varav en centrerad. Kabelgenomföringar för utanpåliggande kabeldragning från två sidor.
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7508555 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Ingen |
| Effekt | 26 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | D |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4353 |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 26 W |
| Serie | Moon Slim |
| Typ | Plafond |
| Vikt | 1,395 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 2300 lumen |
| EAN-nr | 7392971145600 |



