Plafond Nordlux Ask 28 LED Vit 12 W
Rek. pris 429 kr
329 kr
316 krSänkt pris!

Ask 28 LED Vit 12 W
316 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ask är en klassisk plafond från Nordlux för inomhusbruk. Plafonden har en frostad skärm och passar perfekt i taket i hallen eller källaren. Den levereras med LED-ljuskälla med låg energiförbrukning och lång livslängd. Ljuskällan går ej att byta ut.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Ask är en klassisk plafond från Nordlux för inomhusbruk. Plafonden har en frostad skärm och passar perfekt i taket i hallen eller källaren. Den levereras med LED-ljuskälla med låg energiförbrukning och lång livslängd. Ljuskällan går ej att byta ut.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 45356001 |
| Färg | Vit |
| Sockel | LED MODUL |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 28 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 9,5 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Ask |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5701581367289 |


