Plafond Nordlux Liva Smart Color
fr.1 449 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Liva Smart Color
1 449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Liva är en rund taklampa med en strömlinjeformad och klassisk design. Skapa din egen unika atmosfär genom att ställa in olika färger för backlight-belysningen och det nedåtriktade ljuset. Justera ljuset från kallt till varmvitt, välj färg och dimra ljuset genom Nordlux Smart-appen på din smartphone eller surfplatta. Du kan också lägga till en smart fjärrkontroll för att styra dina lampor utan din smartphone.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Liva är en rund taklampa med en strömlinjeformad och klassisk design. Skapa din egen unika atmosfär genom att ställa in olika färger för backlight-belysningen och det nedåtriktade ljuset. Justera ljuset från kallt till varmvitt, välj färg och dimra ljuset genom Nordlux Smart-appen på din smartphone eller surfplatta. Du kan också lägga till en smart fjärrkontroll för att styra dina lampor utan din smartphone.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 360 mm |
| Diameter | 360 mm |
| Sockel | LED Module, LEDModule |
| Effekt | 21 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Djup | 360 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 32 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| Serie | Smart |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Ja |
| Spänning | 230, 240 V |
| Ljuskälla | 21WLED, LED |
| Ljustemperatur | 2700-6500, 6500 K |
| Vikt | 0,98, 1,18 kg |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
