Plafond Nordlux Montone IP44 2700K250 mm
Rek. pris 319 kr
291 kr
261 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Diameter:
250 mm

Montone IP44 2700K
250 mm
261 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Plafond Montone IP44 2700K från Nordlux är en klassisk och tidlös taklampa med en opalvit glasskärm som ger ett vackert och behagligt ljus. Det enkla uttrycket gör att denna plafond passar fint in i de flesta hem. Den har integrerad LED, som är energibesparande och bidrar till lång livslängd.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Plafond Montone IP44 2700K från Nordlux är en klassisk och tidlös taklampa med en opalvit glasskärm som ger ett vackert och behagligt ljus. Det enkla uttrycket gör att denna plafond passar fint in i de flesta hem. Den har integrerad LED, som är energibesparande och bidrar till lång livslängd.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2015176101 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Sockel | LED-modul |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 80 mm |
| Ljuskälla | 8W LED |
| Energiförbrukning | 8 kWh/1000h |
| Vikt | 0,25 kg |
| Energiförbrukning | 8 kWh/år |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Energieffektivitet | E |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Material | Metall |
| Serie | Montone |
| Produkttyp | Badrumslampa tak |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5704924002267 |
