Plafond Trio Granada LED 3L 71 cmFärg: Krom
3 575 kr
1 815 krSpara 49 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Krom

Granada LED 3L 71 cm
Färg: Krom
1 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Den moderna taklampan Granada består av tre överlappande ljusringar.
Ringarna har integrerad LED (36 W) som vid påslagning framhäver deras form. Granada gör intryck i alla miljöer! Ljusstyrkan kan dimras i tre steg med en vanlig väggbrytares på/av-funktion mellan 100 %, 50 % eller 25 %, vilket ger möjlighet att anpassa belysningen för olika situationer och behov. Ljusringarna är kromfärgade och den inre ytan är matt vit. Bredd 71 cm, höjd 10 cm och djup 63 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 673810306 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 715 mm |
| Sockel | SMD LED |
| Effekt/prestanda | 36 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 635 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Plafond |
| Ljustemperatur | 3000K K |
| Serie | GRANADA |
| Energiförbrukning | 0,036 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807505689 |



