Plafond Trio Vapore 5L G9
4 785 kr
2 079 krSpara 57 %Kampanj

Vapore 5L G9
2 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den iögonfallande Vapore-taklampan charmar sin publik. Den lyxiga Vapore förtjusar med sin design och sina material.
Varumärke
TrioBeskrivning
Den iögonfallande Vapore-taklampan charmar sin publik. Den lyxiga Vapore förtjusar med sin design och sina material.
När ljuset är släckt är den kromade glasskärmen i fokus. När ljuset slås på avslöjas olika stora glasdroppar inuti skärmen. Kontrasten mellan material och detaljer gör lampan unik. Lampans diameter är 40 cm och höjden 22 cm. Ljuskälla 5xG9, glödlampor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 611210506 |
| Färg | Krom |
| Diameter | 400 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt/prestanda | 42 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Plafond |
| Höjd | 220 mm |
| Serie | VAPORE |
| Energiförbrukning | 0,042 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807367782 |


