Ram Westal Utanpåliggande Wlp 600X600
649 kr

Utanpåliggande Wlp 600X600
649 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-01
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
WestalEgenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7024624 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 612 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | WLP |
| Typ | Ram |
| Djup | 612 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Vikt | 1,25 kg |
| EAN-nr | 7393047231401 |



