Rehabring SG ARMATUREN 133 mm
fr.260 kr
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-04-02
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rehabringen är utformad för att lösa problem med befintliga hål vid armaturbyte. Med ringarna kan man därför "rehabilitera" taket till en låg kostnad.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Rehabringen är utformad för att lösa problem med befintliga hål vid armaturbyte. Med ringarna kan man därför "rehabilitera" taket till en låg kostnad.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7462469S |
| Färg | Antracit, Borstat Stål, Svart |
| Bredd | 133 mm |
| Diameter | 133 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Rehabring |
| Typ | Rehabring |
| Höjd | 4 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9143, 9233, 9973 |
| Längd | 133 mm |
