Spänningsregulator Beslag Design Triac 5V
179 kr
143 krSpara 20 %Kampanj

Triac 5V
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Använd när endast en eller två LED-spot belastar drivdonet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 971227 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 55 mm |
| Sockel | Kopplingsplint |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 5 V |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Spänningsregulator |
| Vikt | 0,04 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7316189712270 |

