Spotlight Eglo BimedaSvart/Krom
Rek. pris 391 kr
303 kr
Se priset!

Bimeda
Svart/Krom
303 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

LED-spotlight i vit eller svart med detaljer i krom. Vridbar spotlight. För fast installation på vägg eller tak.
Varumärke
EgloBeskrivning
LED-spotlight i vit eller svart med detaljer i krom. Vridbar spotlight. För fast installation på vägg eller tak.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 31005 |
| Färg | Svart/Krom |
| Diameter | 70 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Montering | Utanpåliggande |
| Kategori | LED |
| Kollektion | Style |
| Utförande | Spotlight |
| Energieffektivitet | A+ |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Väggspotlight |
| Ljussken | Varmvitt |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,34 kg |
| EAN-nr | 9002759310059 |
