Tak/Fönster PR Home Tulippa
fr.628 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Tulippa
628 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tak/Fönster PR Home Tulippa är en pendellampa i metall. Inspirationen till lampan kommer från en tulpan utifrån Carl Larssons målningar och trädgård. Den har en målad utsida med en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje lampa är gjord för hand.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Tak/Fönster PR Home Tulippa är en pendellampa i metall. Inspirationen till lampan kommer från en tulpan utifrån Carl Larssons målningar och trädgård. Den har en målad utsida med en guldfärgad insida som sprider ett varmt härligt sken. Varje lampa är gjord för hand.
Svart textilsladd 3,5 m med väggkontakt. E27 sockel. Max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige, Grön |
| Bredd | 170 mm |
| Sockel | E27 |
| Utförande | Pendel |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,75 kg |
| Djup | 170 mm |
