Taklampa Belid Capo Pendel Opal Glas
Rek. pris 1 175 kr
fr.1 125 kr
Se priset!
Välj variant

Capo Pendel Opal Glas
1 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Taklampa Belid Capo Pendel Opal Glas är en klassisk cafépendel med ett generöst opalt glas och vackra detaljer. Detta är en pendel som sprider ett jämnt ljus, perfekt för en hall eller som allmänljus i ett rymligt kök. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Taklampa Belid Capo Pendel Opal Glas är en klassisk cafépendel med ett generöst opalt glas och vackra detaljer. Detta är en pendel som sprider ett jämnt ljus, perfekt för en hall eller som allmänljus i ett rymligt kök. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Färg | Svart |
| Bredd | 200, 250, 300, 350, 400 mm |
| Diameter | 200, 250, 300, 350, 400 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60, 75 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Capo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 190, 250, 300, 350, 394 mm |
| Effekt/prestanda | 60, 75 W |
| Vikt | 1, 1,5, 2,2, 3,2 kg |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
