Taklampa Dyberg Larsen Pendel DL39 OpalOpal/Mässing, Diameter: 25 cm
Rek. pris 1 529 kr
1 499 kr
1 130 krSpara 25 %Kampanj

Pendel DL39 Opal
Opal/Mässing, Diameter: 25 cm
1 130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Harmonisk cafépendel i opalglas, inspirerad av klassiska linjer och minimalistisk inredning. Mångsidiga upphängningsmöjligheter, passar i kök, entré eller offentliga miljöer.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Harmonisk cafépendel i opalglas, inspirerad av klassiska linjer och minimalistisk inredning. Mångsidiga upphängningsmöjligheter, passar i kök, entré eller offentliga miljöer.
DL39 pendel i mässing och opalglas, 3 m vit tygsladd. Stilren pendel som kombinerar opalglasets mjuka ljus med mässingens elegans. Flexibel placering lågt eller högt, vilket gör den idealisk både för mysbelysning och rumsbelysning. Perfekt för både hem och professionella miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8095 |
| Färg | Opal/Mässing |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glass/ metal |
| Serie | DL39 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3 m |
| Diameter | 25 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 30 cm |
| EAN-nr | 5704709080954 |






