Taklampa Dyberg Larsen Riflet Pendel D14
889 kr
722 krSpara 19 %Kampanj

Riflet Pendel D14
722 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Riflet D14 opal pendel
Riflet pendel opalglas med svart upphängning D14. Levereras med 2 meter lång textilsladd. Sockel 40W/E27.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 7105 |
| Färg | Opal/Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Pendel |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glass/ metal |
| Serie | Riflet |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 2 m |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20 cm |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 14 cm |
| EAN-nr | 5704709071051 |





