Taklampa Nordlux Ancona Maxi E27
Rek. pris 639 kr
fr.443 kr
Se priset!
Välj variant

Ancona Maxi E27
443 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordluxBeskrivning
Taklampa Ancona Maxi E27 är en plafond med metallstomme och glasskärm.
Skyddsklass: Jordkontakt (1)
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Färg | Stål, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 1,2 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 65 mm |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 31,5 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 1,2 W |
| Serie | Ancona |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Badrumslampa tak |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 1,2 kW |

