Taklampa Nordlux Miella 3-Rail
fr.1 159 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Miella har ett enkelt men elegant formspråk. Med sitt vackra räfflade glas är denna pendellampa sinnebilden för modern glamour och elegans i en strömlinjeformad design. Denna pendellampa ger mysig belysning över matbordet eller köksön.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Miella har ett enkelt men elegant formspråk. Med sitt vackra räfflade glas är denna pendellampa sinnebilden för modern glamour och elegans i en strömlinjeformad design. Denna pendellampa ger mysig belysning över matbordet eller köksön.
Egenskaper
- Vackert räfflat glas
- Modern, glamorös stil
- Max watt: 3x25
- Vackert räfflat glas
- Modern, glamorös stil
- Max watt: 3x25
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412533047N |
| Färg | Rökfärgad, Vit |
| Bredd | 520 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Miella |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 130 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Vikt | 2,54 kg |
