Taklampa Reality Cameron 4L E14
1 419 kr
1 155 krSpara 19 %Kampanj
Cameron 4L E14
1 155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
RealityBeskrivning
Den mysiga Cameron-hänglampan skapar en härlig atmosfär.
Träramen, den mattsvarta takplattan och de vita textilskärmarna tillsammans utgör en vacker helhet. Upphängningshöjden är justerbar - maximal upphängningshöjd 150 cm. Ljuskälla 4xE14, glödlampor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Reality |
| Art.Nr. | R30654001 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 750 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 120 mm |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Material | Trä |
| Produkttyp | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | CAMERON |
| Energiförbrukning | 0,028 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807502916 |
