Taklampa Star Trading Pix
fr.508 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Pix
508 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilren hängande metallstjärna från Star Trading. Sladden är hela 350 cm lång, vilket förenklar när man ska hänga upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren hängande metallstjärna från Star Trading. Sladden är hela 350 cm lång, vilket förenklar när man ska hänga upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 560 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Pix |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Vikt | 1, 1,01 kg |
