Taklampa Trio Agudo 6L E27
1 815 kr
Agudo 6L E27
1 815 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Trio Agudo är en trendig hänglampa som fångar blicken med sina färger och sin stiliga design.
De fina, matta klockarna i gulaktiga och gråbruna samt kaffetoner framhävs ytterligare bredvid de svarta upphängningsdelarna. Lampans design, material och färger skapar en jordnära och modern industriell kombination. Den stiliga och imponerande Agudo gör sig särskilt bra ovanför exempelvis matbordet eller köksytorna. Ljuskällornas höjd kan justeras efter smak, max höjd 150 cm. Lampans bredd är 850 mm och den är tillverkad av metall. Kupornas diameter är 120 mm. Paketet innehåller inga lampor (6xE27).
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 319400617 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 850 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 270 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 319400617 |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | AGUDO |
| Energiförbrukning | 0,04 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807574623 |
