Taklampa Trio Bellari LED Plafond Trä
3 569 kr
1 463 krSpara 59 %Kampanj

Bellari LED Plafond Trä
1 463 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Den avskalade Bellari är en elegant taklampa som kombinerar en modern och hemtrevlig stil.
Lampans stomme är av trendigt naturträ. Ger vackert ljus både uppåt och nedåt. Ljusstyrkan och färgtemperaturen (2700-6000K) kan justeras steglöst med den medföljande fjärrkontrollen. Ljuskälla integrerad LED 36W. Lampans stomme kan justeras till önskad position innan montering i taket.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 626410530 |
| Färg | Trä |
| Bredd | 1800 mm |
| Sockel | SMD LED |
| Effekt/prestanda | 36 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Utförande | Plafond |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 135 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 - 6000K K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Serie | BELLARI |
| Produkttyp | Plafond |
| Vikt | 2,93 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 626410530 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kollektion | Plafond |
| Energiförbrukning | 0,036 kWh/år |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 4200 |
| EAN-nr | 4017807505429 |

