Taklampa Trio Delhi 3L E27
2 365 kr

Delhi 3L E27
2 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Delhi är en 3-delad hänglampa där tre ljuspunkter hänger från en naturfärgad träbom och svarta kablar är lindade som en detalj runt trähängaren.
Varumärke
TrioBeskrivning
Delhi är en 3-delad hänglampa där tre ljuspunkter hänger från en naturfärgad träbom och svarta kablar är lindade som en detalj runt trähängaren.
Metalldelar i antiknickelfärg. Längd 107,5 cm och bredden är också lampskärmens diameter 25,5 cm. Höjden kan justeras till och med över 150 cm men lampans utseende förändras då. Innehåller inte max 3x42W E27 lampor utan kan väljas efter behov, t.ex. dimbar eller inte. Passar utmärkt till en hemtrevlig, rustik eller industriell stil ovanpå långa matbord. 2 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 303400367 |
| Färg | Antikstål |
| Bredd | 1075 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 42 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 255 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 303400367 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 2150 mm |
| Serie | DELHI |
| Energiförbrukning | 0,042 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807425383 |



