Taklampa Trio Delhi E27
1 595 kr

Delhi E27
1 595 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Delhi är en hänglampa med stor skärm.
Skärmens diameter är 45 cm, höjd justerbar genom att förkorta kedjan och sladden max 150 cm. Innehåller inte max 60W E27 lampa utan kan väljas efter behov, t.ex. dimbar eller inte. Material i antiknickelfärgat metall och naturfärgat trä. Passar utmärkt i en hemtrevlig, rustik eller industriell stil över matbord och köksöar. 2 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 303400167 |
| Färg | Antikstål |
| Diameter | 450 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 303400167 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | DELHI |
| Energiförbrukning | 0,06 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807425376 |





