Taklampa Trio Marley 6L 115 cm GU10
2 365 kr

Marley 6L 115 cm GU10
2 365 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den stiliga pendellampan Marley är ett tidlöst val för skandinavisk stil. Lampans stomme är helt i mattsvart metall.
Varumärke
TrioBeskrivning
Den stiliga pendellampan Marley är ett tidlöst val för skandinavisk stil. Lampans stomme är helt i mattsvart metall.
Klara linjer och ett minimalistiskt utseende gör helheten iögonfallande men ändå diskret. Spotlightsen är riktbara, vilket gör det möjligt att styra ljuset dit man vill. Lampans upphängningshöjd är justerbar - maximal höjd 150 cm. Lampan passar utmärkt över exempelvis matbordet. Ljuskälla 6xGU10, glödlampor ingår inte.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 302400632 |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 1150 mm |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 180 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 302400632 |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | MARLEY |
| Energiförbrukning | 0,035 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807523652 |








