Taklampa Trio Robin 3L E27
1 392 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Den eleganta hänglampan Robin kan kombineras med olika stilar.
Lampan har tre kupor i olika nivåer och en matt svart ram. Lampan passar utmärkt exempelvis i vardagsrummet eller matplatsen ovanför ett bord och skapar ett elegant intryck samt ger ett behagligt ljus. Ljuskällorna kan justeras till önskad höjd och därigenom ändra lampans utseende. Ljuskälla 3xE27, glödlampor ingår ej. Upphängningshöjden är justerbar - maximal upphängningshöjd 150 cm. Lampans diameter är 37 cm. 2 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 310630332 |
| Färg | Mattsvart |
| Diameter | 370 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 310630332 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | ROBIN |
| Energiförbrukning | 0,028 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807435696 |




