Taklampa Trio Robin 4L E27
1 639 kr
Se priset!

Robin 4L E27
1 639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Den eleganta hänglampan Robin kan kombineras med olika stilar.
Lampan har fyra kupor i olika nivåer och en mattsvart ram. Lampan passar utmärkt exempelvis i vardagsrummet eller matplatsen ovanför ett bord och skapar ett elegant intryck samt ger ett behagligt ljus. Ljuskällorna kan justeras till önskad höjd och därigenom ändra lampans utseende. Ljuskälla 4xE27, glödlampor ingår ej. Upphängningshöjden är justerbar - maximal upphängningshöjd 150 cm. Lampans bredd är 80 cm. 2 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 310600432 |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 805 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 28 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 310600432 |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | ROBIN |
| Energiförbrukning | 0,028 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807427288 |







