Taklampa Trio Zandor 3L E27
2 805 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TrioBeskrivning
Den moderna Zandor hänglampan ger ljus åt hemmets torra utrymmen.
Den mattvita kupans design ger ett tredimensionellt intryck. Ljuset filtreras vackert genom de metalliska kupans mellanrum och framhäver mönstret på kupan. Lampan har bländningsskydd. Upphängningshöjd justerbar - maximal upphängningshöjd 150 cm. Ljuskälla 3xE27, glödlampor ingår inte. Lampans diameter är 50 cm. Garanti 2 år.
Egenskaper
| Varumärke | Trio |
| Art.Nr. | 303500331 |
| Färg | Mattvit |
| Diameter | 500 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 303500331 |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Taklampa |
| Kollektion | Taklampa |
| Höjd | 1500 mm |
| Serie | ZANDOR |
| Energiförbrukning | 0,025 kWh/år |
| EAN-nr | 4017807422061 |




