Taklampa Venture Home Nicola - Large
Rek. pris 1 445 kr
fr.1 185 kr
fr.1 031 krSpara 13 %Kampanj
Välj variant

Nicola - Large
1 031 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lampa från Venture Home. Nicola är en stilfull och elegant taklampa som passar perfekt för att skapa en mjukare känsla i hemmet. Lampan har konstgjorda fjädrar som blir en vacker inredningsdetalj och ger ett behagligt ljus som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Placera lampan i sovrummet eller i vardagsrummet så får du garanterat ett härligt blickfång! Nicola finns i fler storlekar.
Energieffektivitet: Enligt glödlampan du använder.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå/Svart, Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 600 mm |
| Ljuskälla | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Fjädrar |
| Serie | Nicola - Large |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 2,8 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
