Takplafond Belid Bullo H212 60W IP21Aluminium, Klarglas
1 396 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Aluminium/Klarglas

Bullo H212 60W IP21
Aluminium, Klarglas
1 396 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takplafond Belid Bullo H212 60W IP21 är en elegant och diskret plafond i lackad metall med vackert glas. Plafonden är godkänd för badrum, men passar in i de flesta rum i ditt hem. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Takplafond Belid Bullo H212 60W IP21 är en elegant och diskret plafond i lackad metall med vackert glas. Plafonden är godkänd för badrum, men passar in i de flesta rum i ditt hem. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 502591-01 |
| Färg | Aluminium/Klarglas |
| Bredd | 270 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP21 |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 212 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Bullo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Plafond |
| EAN-nr | 7391534278762 |
