Takplafond Belid Cirklo E14Vit, 300 mm
Rek. pris 1 199 kr
1 039 kr
Se priset!

Cirklo E14
Vit, 300 mm
1 039 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-17
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Takplafond Belid Cirklo E14 är en klassisk plafond med dekorring i metall och kupa i opalglas. Lampan är tillverkad i Varberg.
Varumärke
BelidBeskrivning
Takplafond Belid Cirklo E14 är en klassisk plafond med dekorring i metall och kupa i opalglas. Lampan är tillverkad i Varberg.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 591546-01 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Sockel | E14 |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 90 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Cirklo |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391534186449 |
