Vägglampa Aneta Acate
699 kr

Acate
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglampa Aneta Acate har den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet. Denna lilla men kraftfulla lampa ger ditt badrum en sofistikerad touch.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Vägglampa Aneta Acate har den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet. Denna lilla men kraftfulla lampa ger ditt badrum en sofistikerad touch.
Tillverkad av högkvalitativ metall och glas med en elegant aluminiumfinish.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 10387-23 |
| Färg | Aluminium |
| Bredd | 80 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Acate |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 112 mm |
| Längd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,65 kg |
| EAN-nr | 7392986783903 |
