Vägglampa Eglo Maccacari
Rek. pris 1 194 kr
fr.652 kr
Se priset!
Välj variant

Maccacari
652 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EgloBeskrivning
Maccacari är en vägglampa med integrerad led-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Matt Nickel, Svart |
| Bredd | 270 mm |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Maccacari |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 75 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |

